День знань – це особливе свято!

Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання.

У стінах нашого коледжу, як і в інших навчальних закладах по всій країні, відбулась урочиста лінійка з нагоди 1-го вересня. Під час свята студенти нашого навчального закладу щиро привітали своїх нових друзів – першокурсників та тепло прийняли їх у вже рідну студентську родину Тернопільського коледжу Університету «Україна».

Директор коледжу Неля Степанівна Сухорукова привітала усіх з початком нового навчального року, розповіла першокурсникам про устрій коледжу та побажала усім успіхів, натхнення і великого терпіння.

«Це новий поріг, новий щабель у вашому житті. У Тернопільському коледжі Відкритого міжнародного університету «Україна» ви зможете здобути безмежні знання, неймовірних друзів та масу позитивних емоцій щодня», – зазначила у своїй промові Неля Степанівна.

Тож вітаємо усіх зі початком нового навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони – це сила! Нехай навчальний процес приносить тільки приємні враження!