Заняття з вітражного розпису на склі

У Тернопільській філії Університету «Україна» студенти спеціальності «Дизайн» опановують нову художню техніку – вітражний розпис.

Знайомство з новою технікою відкрило для студентів-дизайнерів широкий спектр нових можливостей. Адже використання в роботі сучасних фарб для декорування скла і кераміки дає змогу оздобити оригінальним зображенням будь-яку скляну поверхню. Таким чином, магія гри світла і кольорових тіней, яку дарує нам вітраж, стає доступна кожному.

Створення декоративних панно, що імітують паяний вітраж; сюжетних композицій на склі у техніці вільного розпису; посуду та світильників із оригінальним авторським малюнком або орнаментом; декорування дзеркал, чи будь-якого іншого дизайнерського елементу інтер’єру зі скла чи кераміки тепер під силу студентам Університету «Україна». Їм із легкістю піддались нові матеріали. Уже під час першого заняття вони навчились віртуозно наносити декоративний контур та спеціальні фарби на округлу поверхню скляного посуду, вимальовуючи на ньому неповторні орнаменти і сюжети.