Мистецьку галерею для талановитих художників відкрито!

У Тернопільській філії Університету «Україна» засновано творчу площадку для талановитих художників. Не викликає здивування, що мистецьку галерею відкрито саме в Тернопільській філії Університету «Україна», адже в навчальному закладі навчаються студенти за спеціальностями, що розкривають їх творчий потенціал, – «Дизайн» та «Журналістика».

На першій виставці були представлені роботи молодої талановитої художниці з Тернопільщини Софії Пазізіної. Цікаво, що учасниками наступних показів можуть стати всі охочі митці, незалежно від віку, освіти чи територіальної приналежності. Єдиним критерієм, що враховується під час приймання картин художників у мистецьку галерею навчального закладу, є якість роботи. Саме тому Тернопільська філія Університету «Україна» запрошує всіх охочих поділитись своїм баченням прекрасного з іншими, адже, як казав Альберт Ейнштейн, «мистецтво – вираження найглибших думок найпростішим способом». Для цього потрібно зв’язатись з університетом за тел. 067 890 30 61, 40-20-21 та домовитись про зустріч чи відправити лист на e-mail: ternopil_tcdn@ukr.net.

Виставку вже побачило більше сотні відвідувачів, першими з яких були учасники обласної олімпіади з образотворчого мистецтва. Стати глядачем може кожен охочий, для цього потрібно завітати до навчального закладу за адресою: м. Тернопіль, вул. Лозовецька 13 (зупинка вул. Шота Руставелі).