Доземний уклін, дорогі викладачі!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День викладача, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають усмішки на обличчях студентів та педагогів.

Відбулося таке свято і в Університеті ”Україна”. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив,а студенти 1 курсу і Cтудентська рада підготували чудові концертні номери і привітання.

Всі зацікавлено дивилися виступ:звучали гумористичні номери,пісні та слова подяки викладачам за їхню науку. Цього дня у стінах університету була надзвичайно тепла атмосфера та лунав щирий сміх. Студенти поважають працю викладачів та щиро вдячні їм за знання, які вони отримали навчаючись в університеті.

“Знання — як і небеса — належать усім. Жоден учитель не має права приховувати їх від будь-кого, хто про них просить. Викладання — мистецтво віддавати.”

Абрахам Джошуа Гешель