Від азів до професіоналізму

Анна Дець, спеціальність “Видавнича справа та редагування”

Що навчить студентів краще за практику? Коли вони, нарешті, опиняються у вирі своєї майбутньої діяльності, на власні очі побачать її складнощі та тонкощі?

Студенти Тернопільського коледжу Університету «Україна» спеціальностей діловодство, журналістика, видавнича справа та редагування, правознавство та дизайн у понеділок, 13 лютого, захистили практику, яку проходили в різних установах міста й області. Вони представили презентації, що охарактеризували їх діяльність під час проходження практики. Відгуки про перші спроби в роботі мали схвальний характер. Тетяна Райца, спеціальність «Правознавство»: «Ми проходили практику в Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області. Мені дуже сподобалося відвідувати судові засідання, особливо кримінальні провадження і робити виклик свідків на судове засідання».

Студенти розповіли про виконані завдання практики та труднощі, які виникли в роботі.

Ткачук Світлана, спеціальність «Діловодство»: «Позитивним в організації та проведенні практики, на мій погляд, було те, що керівник та працівники були коректними та доброзичливими, охоче допомагали при виникненні проблем та давали розгорнуті відповіді на усі запитання».

Студенти змогли оцінити свої можливості та зробити певні висновки щодо майбутньої професії.

Антоніна Ферко, спеціальність «Видавнича справа та редагування»: «Я проходила практику на телеканалі ІНТБ. Після того, як самостійно створила телевізійний сюжет, хочу сказати, що бути журналістом не так просто – для цього потрібно плідно працювати щоденно».

Дякуємо нашим керівникам практики за корисний досвід роботи за фахом.

 

Анна Дець,

спеціальність “Видавнича справа та редагування”