Дизайн-проект Шебешович Ніни

«Четвертий вимір» існує, і поринути в нього можуть усі охочі, а допоможе в цьому Шебешович Ніна. Ідея заперечення тривимірності світу пронизувала виступ однієї зі студенток спеціальності «Дизайн» на презентації її проекту.

Стилем проекту Ніни є постмодернізм зі своєрідною філософією, що пропагує відмову від традицій та стереотипів. Для постмодерністського стилю характерні чіткі орнаменти, контрастні кольори та форми, які плавно сплітаються між собою. Темою своєї роботи Ніна обрала розробку інтер’єрів для офісних приміщень, вважаючи, що це на даний час актуально.

«У приміщеннях такого роду можна експериментувати, створювати різні рекреаційні зони, цікаво деформувати та змінювати простір», – пояснює молода дизайнерка. Вдалий тематичний напрям проекту студентки «У пошуках четвертого виміру» – виміру асиметричних форм і яскравих акцентів – дозволив розкрити авторське бачення проблеми тривимірності світу.

На вибір такої нестандартної теми проекту студентку надихнув один із кращих викладачів Тернопільського коледжу Університету «Україна» І. В. Закриничний.