Захист дипломів

Захист дипломної роботи –

хвилююча мить у житті кожного студента

червень 2017

Успішний захист дипломних робіт на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» відбувся в червні 2017 р. у Тернопільській філії Університету «Україна».

Дипломанти спеціальності «Дизайн» мали змогу продемонструвати створені ними проекти дизайну найрізноманітніших будівель: офісного та житлового приміщень, ресторану і кафе, палацу для урочистих подій, книжкового і музичного магазинів, художньої студії та трапезної та інших.

Деякі зі студентів вже поєднують навчання з роботою та виконують реальні замовлення, що свідчить про потрібність спеціалістів такого роду на ринку праці.

Дипломні роботи захищені!

23.06.2014

23 червня у Тернопільському коледжі Університету «Україна» відбувся захист дипломних робіт студентів спеціальності «Дизайн». Кожен із них цілий рік готував свій авторський дизайн-проект на обрану тему. Серед робіт можна було побачити найрізноманітніші та найсміливіші задуми на різні теми, а саме: торговий комплекс у місті Тернополі, міжнародний автовокзал, житловий будинок, приміський готель, сучасний ресторан та креативне лаунж-кафе.

Екзаменаційна комісія у складі професійних архітекторів — Чепіля Данила Васильовича та Сокульського Ярослава Миколайовича, директора Художнього музею Дуди Ігоря Микитовича та директора Тернопільського коледжу Університету «Україна» Сухорукової Нелі Степанівни, відмітила високий професійний рівень виконання робіт.

Вітаємо випускників коледжу та бажаємо творчої наснаги та успішної професійної реалізації!

 

Студенти спеціальності «Дизайн» захистили дипломні роботи

23.06.2014

Захист дипломних робіт – це підсумок навчання у коледжі, який є заключним етапом підготовки фахівця у межах навчального закладу.

Працюючи над дипломним проектом та презентуючи його перед екзаменаційною комісією, студенти реалізовують навички, отримані на попередніх етапах навчання, теоретичні та практичні засоби професійної діяльності відповідно до вимог стандартів вищої освіти. Основними завданнями дипломного проектування були: систематизація, закріплення і розширення отриманих у процесі навчання умінь, їх практичне використання при вирішенні конкретних творчих завдань.

Із хвилюванням і надією чекали цього дня студенти спеціальності «Дизайн». Тож, 23 червня розпочався захист дипломів. Чотири роки напруженої, іноді навіть виснажливої роботи принесли свої позитивні результати.

Сергій Воробець, дипломант: «Тема мого дипломного проекту «Дизайн-проект інтер’єрів запроектованого торговельного комплексу «Магістр» у м. Тернопіль, керівник Данило Васильович Чепіль. Думаю, що реалізація саме цього проекту необхідна нашому місту. Втілення його в життя важливе для мешканців масиву «Дружба», а також для великої кількості студентів, які навчаються поруч».

Марія Баб’як: «Дизайн-проект інтер’єрів запроектованого ресторану «Панорама» в смт.Козова, керівник Сокульський Ярослав Миколайович. Враження від навчання в Тернопільському коледжі Університету «Україна» залишились хороші. В найближчому майбутньому думаю, що буду працювати по спеціальності, а якщо з якихось причин не вийде, то досвід, який ми отримали в коледжі під час навчання, обов’язково в житті знадобиться».

Сергій Бакун: «Дизайн-проект інтер’єрів зали очікування та кафе запроектованого міжнародного автовокзалу «Тернопіль», керівник Капустинський Михайло Іванович. Будівництво даного об’єкту допоможе розвинути туристичний та культурний потенціал нашого міста, відповідно збільшивши кількість робочих місць та принісши додаткові кошти у міську казну».

Ольга Пак: «Дизайн-проект інтер’єрів та споруди лаунж-кафе в м. Тернопіль. Керівник Сокульський Ярослав Миколайович. Рада, що починається новий етап у моєму житті. Зараз можна відпочити, набратись сил і рухатись далі. Задоволена, що обрала цю професію, бо що може бути краще за професію, яка допомагає втілити мрії й задуми у життя. Це не якісь сухі цифри, а жива фантазія. Дизайнер — це творець».

Високий рівень робіт студентів відзначили члени екзаменаційної комісії у складі професійних архітекторів — Чепіля Данила Васильовича та Сокульського Ярослава Миколайовича, директора Тернопільського художнього музею Дуди Ігоря Микитовича та директора Тернопільського коледжу Університету Україна Нелі Степанівни Сухорукової.

Побажаймо нашим випускникам самореалізації, невтомності духу для постійної роботи над собою, наполегливості та успіху на професійному шляху!

Ірина Скоробогата

Висока оцінка наших дипломних проектів

У Тернополі відбулася подія, яку важко переоцінити: захист дипломних робіт студентів четвертого курсу спеціальності «Дизайн» Тернопільського коледжу Університету «Україна». Протягом чотирьох років вони здобували професію дизайнерів інтер’єру, працювали над розвитком творчого та логічного мислення, уяви, набували практичних навичок із живопису, креслення, макетування. І ось, як підсумок наполегливої та старанної роботи над собою відбувся захист дипломних проектів, над якими працювали не один місяць.

Захист проходив в офіційній атмосфері за участю вимогливої та високопрофесійної комісії:

— директора Тернопільського коледжу Університету «Україна» Нелі Степанівни Сухорукової;

— Анатолія Івановича Ломовського, завідувача кафедри дизайну Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», який був нагороджений Почесною грамотою Національної Академії педагогічних наук Україниза багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, розроблення та впровадження у навчальний процес сучасних педагогічних технологій;

— Володимира Михайловича Гоя, викладача коледжу та відомого архітектора міста, який у цьому році отримав перемогу на Фестивалі «Архітектури та Дизайну 2013» зі своїм архітектурним проектом житлового комплексу “ARGO” в Тернополі;

— Михайла Івановича Капустинського, викладача коледжу, знаного проектанта Тернополя, члена Тернопільської обласної Організації НСАУ;

— Ярослава Миколайовича Сокульського, досвідченого і знаного на Тернопіллі професійного архітектора;

— Юрія Васильовича Чумака, викладача коледжу, відомого та талановитого художника, однією з улюблених тем у живописі якого є козацьке минуле України;

— Віри Петрівни Жовнич, голови циклової комісії дизайну нашого навчального закладу;

— Данила Васильовича Чепіля – професійного архітектора з величезним стажем, автора і співавтора пам’ятників І. Франку, митрополиту В. Липківському, загиблим воїнам-афганцям, жертвам Чорнобильської катастрофи, Незалежності України на Театральному майдані Тернополя;

— Руслана Ярославовича Чорнія, викладача теорії масових комунікацій у коледжі, який своїми прогресивними поглядами, оптимізмом та силою духу заряджає позитивною енергією на своїх парах усіх студентів.

Студенти підготували різноманітні проекти: Наталя Проскура «Дизайн-проект вітальні індивідуального житлового будинку у м. Кременці» та Валерія Гнатів «Дизайн-проект інтер’єру офісних приміщень, холу офісно-бізнесового центру в м. Тернополі» під керівництвом Юрія Васильовича Чумака; Віталій Гусак «Дизайн-проект інтер’єру залів кафе» під керівництвом Ярослава Миколайовича Сокульського; Юлія Дикун «Проект готельного комплексу в м. Почаїв. Дизайн-проект вестибюлю рецепції» під керівництвом Михайла Івановича Капустинського; Анна Лукасевич «Дизайн-проект інтер’єру основних кімнат індивідуального житлового будинку сімейного типу», керівник Віра Петрівна Жовнич; Остап Стратій «Дизайн-проект реконструкції з розбудовою адміністративної будівлі по вул. Грушевського, 23 в м. Тернополі під учбовий корпус університету «Україна» з виставковими просторами та розробкою інтер’єрів», керівник Володимир Михайлович Гой.

Під час доповідей на захисті було помітно, що студенти Тернопільського коледжу Університету «Україна» вклали душу у проекти. Вони захоплено та натхненно розповідали про свої дітища, про історію їх створення, процес роботи та технічні особливості оформлення тієї чи іншої частини проекту.

Ось як коментують свої роботи студенти коледжу:

«Основна мета мого проектування молодіжно-розважального центру, — розповідав Андрій Магега, студент спеціальності «Дизайн інтер’єру» (керівник Михайло Іванович Капустинський), — забезпечити зручність жителям міста, ефективне використання площ задля досягнення планованого рівня послуг і чистого прибутку власника, відпочинку і розвитку дітей, підлітків і дорослих. Саме тому, задля покращення життя населення, економії їхнього часу, даний проект молодіжно-розважального центру стане невід’ємною складовою міста Тернополя у сфері обслуговування та розваг».

Ілона Гальчинська: «Назва мого проекту «Дизайн-концепція будинку вставки з кафе та планетарієм із розробкою інтер’єру кафе по вул. Січинського в м. Тернополі» (керівник Гой Володимир Михайлович). Ідея почалася зі скляної підлоги, оскільки це є чимось новим для Тернополя. А чому саме планетарій? Про нього чули майже всі, але зрозуміло, що не всім пощастило там побувати. Це велике щастя побачити на власні очі те незвичне зоряне небо, дуже схоже на справжнє. В Україні сьогодні, на жаль, лишилось мало планетаріїв, а тому мешканцям багатьох областей для відвідування таких установ потрібно подолати значні відстані. Тому саме будівля планетарію у центрі м. Тернополя, де сходяться всі шляхи молоді і туристів, була обрана для дипломного проекту».

Надія Януш (керівник Сокульський Ярослав Миколайович): «Дизайн-проект мого офісного центру призначений для оренди приміщень представників бізнес-компаній. Мета проекту: необхідність створення більш сучасного та презентабельного офісу для міста Тернополя, дизайн якого буде відповідати статусу фірм, які будуть його орендувати. На основі аналізу цих даних були визначені основні принципи створення інтер’єру сучасності: актуальність, функціональність, естетичність».

Гончарук Анна (керівник Ярослав Миколайович Сокульський): «Я розробляла проект торговельно-розважального комплексу в м. Тернополі, дизайн-проект кафе та холу (вестибюлю). Потрібно було знайти реальні ділянки для проектування будівель дипломних робіт. Ми переглянули велику кількість фасадів комплексу, але звернули увагу на те, що неподалік побудована церква, тому вирішили будівлю виконати у стилі мінімалізму, що не суперечить загальній атмосфері навколишніх будівель».

Захист дипломів – це продовження навчання, репетиція перед дорослим життям та можливість для студентів Тернопільського коледжу Університету «Україна» спробувати себе, логічно та чітко обґрунтовувати свою думку і вміння переконувати замовника, що саме його проект – найкращий!

Побажаймо студентам самореалізації, невтомності духу для постійної роботи над собою, наполегливості та успіху на професійному шляху, який вони для себе обрали: ДИЗАЙНЕРА – творчого, компетентного, невтомного у пошуку нового професіонала!!!