Книга відгуків

Книга відгуків Тернопільського коледжу Університету «Україна»

Після того, як я провчилася у коледжі деякий час, можу з упевненістю сказати, що краще мого рідного коледжу нема ніде. Коли хворію і сиджу вдома, починаю дуже сумувати за своєю групою.

Надія Кондрат,
студентка спеціальності «Діловодство»

Коледж Університету «Україна» став моїм другим домом. Тут приємна атмосфера, хороший студентський колектив, справедливі, високоосвічені викладачі. Мене найбільше вразило, що викладачі намагаються ставитись до студентів як до друзів, а ще завжди готові допомогти у різних ситуаціях. Подобається, що окрім предметів нас навчають моральних цінностей, правил поведінки, ставлення до життя. Мій коледж сповнений краси та знань.

Лілія Федьків,
студентка спеціальності «Дизайн»

..Я люблю свій коледж, викладачів, які з великим бажанням та любов’ю діляться з нами своїми знаннями, формуючи та виховуючи майбутніх фахівців.
Велике спасибі Вам за це!

Таня Данильців,
студентка спеціальності «Дизайн»

Коли я вступила до Тернопільського коледжу, була вражена тим, як ставляться до нас викладачі. Вони стримані, терплячі, переживають за нас і охоче допомагають у всьому. Я ніде не бачила такого ставлення до студентів…

Оля Максимець,
студентка спеціальності «Діловодство»

Навчаюсь за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Свою професію люблю, тому особливо ціную підготовку і ті знання, які дають викладачі в нашому коледжі. Тішить, що це – не лише теорія з підручників, а ще й практичні заняття і поради. У моїй професії такі вміння особливо цінні. Кожен із викладачів нашого коледжу має великий практичний досвід у своїй сфері, тому є для студентів чудовим джерелом інформації. Саме тому ми маємо не загальне, абстрактне уявлення про майбутню професію, а ще зі студентських років розуміємо, яку роботу виконуватимемо. Також значну роль тут відіграє практика, яку ми проходимо кожного року: у видавництві чи редакції газети. Це чудова можливість виявити «білі плями» у знаннях і навчитися використовувати вивчене на практиці. Загалом мене найбільше тішить, що наш коледж – це не лише навчання, але й велика дружня родина. У студентському колективі ніколи не буває сумно. Кожнісінький день якісь пригоди чи смішні випадки.

Наталя Корнелюк,
студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування»

Коли я провчилася у Тернопільському коледжі перший рік, то зрозуміла, що зробила правильний вибір, бо цей коледж — один із найкращих в Україні.

Марія Криса,
студентка спеціальності «Діловодство»

…Зараз я студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування» і не шкодую, що обрала саме цей коледж. Мені тут дуже подобається. Я вдячна викладачам нашого коледжу, що вони зацікавлені в успіхах студентів. Педагоги спілкуються з нами не тільки як зі студентами, а і як із майбутніми колегами.
Я зроблю все можливе для того, щоб стати Фахавцем з великої літери!

Віра Дзюба,
студентка спеціальності «Видавнича справа та редагування»

…Мій любий коледж став для мене рідним, а його дивовижна аура з кожним днем наповнює мою душу і робить мене щасливішою. Я дивлюся на життя широко відкритими очима і вбираю в себе «разумне, добре, вічне».

Ніна Шебешович,
студентка спеціальності «Дизайн»

…Зараз я можу з гордістю сказати, що я – студент Тернопільського коледжу Університету «Україна», а бути діловодом – це моє покликання…

Міша Райчаковський,
студент спеціальності «Діловодство»

Я вважаю, що навчання у коледжі відіграє велику роль у формуванні майбутнього дизайнера як особистості. Я дуже щасливий, що навчаюся саме тут, і не лише тому, що стану дизайнером, а й тому, що знайшов багато нових друзів, познайомився з людьми, з яких слід брати приклад.

Сергій Воробець,
студент спеціальності «Дизайн»

Приємно бачити, як викладачі ставляться до студентів, їхній підхід до роботи, те, що завжди намагаються зробити наше студентське життя якомога яскравішим та різноманітнішим. Адже студентські роки – це найкращі роки!

Людмила Правдюк,
студентка спеціальності «Діловодство»

Я вірю в те, що, закінчивши Тернопільський колледж Університету «Україна» та отримавши якісну освіту, я зможу стати справжнім дизайнером. Зробити це мені допоможуть викладачі коледжу, які є найкращими.

Василина Ярема,
студентка спеціальності «Дизайн»

У коледжі працюють талановиті викладачі, які віддають свої знання студентам. Тут створюються належні умови для того, щоб майбутні фахівці оволодівали ґрунтовними знаннями, знайомилися з новітніми технологіями, були конкурентоспроможними в сучасному світі….

Василь Бакай,
студент спеціальності «Дизайн»

…Я дуже рада, що потрапила саме в цей навчальний заклад, а не в інший. Кажуть, що немає нічого випадкового. Я впевнена, що не пожалкую про це протягом усіх років навчання у Тернопільському коледжі…

Зоряна Живіцька,
студентка спеціальності «Дизайн»

…Я дуже рада тому, що навчаюсь саме в цьому коледжі: у ньому добре викладають, є багато практики. Ніде більше я не отримаю такого досвіду, як тут. Мені дуже пощастило, що я потрапила сюди…

Оля Баб’як,
студентка спеціальності «Дизайн»

Під час навчання в коледжі мені запам’ятався похід у дитячий будинок, який ми відвідували неодноразово. Адже, приносячи іншим радість, а особливо маленьким діткам, які з нетерпінням чекають, щоб до них прийшли, ми також отримуємо її взамін. Як в одній гарній фразі: «Чим більше віддаємо, тим більше отримуємо». Мені надзвичайно радісно, коли, дивлячись в ці маленькі оченята, бачиш любов, радість та щастя.

Тетяна Козачишин,
студентка спеціальності «Діловодство»

…У коледжі дуже гарні, доброзичливі, уважні викладачі, які завжди готові прийти на допомогу кожному. Є з кого брати приклад.

Богдан Мацієвський,
студент спеціальності «Дизайн»

Окрім навчання, особливо мені запам’яталася театральна студія, яка діє в нашому коледжі. Ми вчилися грати різних персонажів: як добрих, так і злих. Спершу не могли запам’ятати всі слова, багато репетирували, але врешті чудово зіграли. Добре, що у студентів є така можливість проявити себе.

Іван Яремусь,
студент спеціальності «Діловодство»

Мені подобається, що студенти коледжу беруть участь у різних культурних заходах, мають можливість себе проявити у різних сферах відповідно до своїх зацікавлень. У моїй пам’яті залишиться поїздка в Карпати, посвята у студенти, цікаві пари, а також дружній студентський колектив.

Юля Гундзик,
студентка спеціальності «Діловодство»

Мені подобається жити в країні під назвою «Тернопільський колледж Університету «Україна»! Тут все справжнє: справжня гармонія, справжній гуманізм, справжня атмосфера добра, радості і справжнє життя в усіх його проявах…

Марія Баб’як,
студентка спеціальності «Дизайн»

…У коледж мені дуже подобається. Тут усі – як одна велика родина…

Наталія Правдун,
студентка спеціальності «Діловодство»

За що я люблю навчання в коледжі – це за можливість брати участь у культурних заходах, де можна показати себе як творчу особистість. Останнє, що запам’яталось, – це організація гумористичної програми для КВК. До гри ми готувались заздалегідь. Викладачі йшли нам назустріч, допомагали порадами та підказками. Це вже не перша моя участь у КВК, але стільки позитивних емоцій мене ще не переповнювало!

Василь Собчук,
студент спеціальності «Видавнича справа та редагування»

Мені подобається навчатися в Тернопільському коледжі Університету «Україна». Тут хороші та кваліфіковані викладачі. В нашому коледжі панує тепла атмосфера. Крім навчання ми проводимо різноманітні заходи, які зближують нас. Зокрема, найбільше запам’ятались: посвята у студенти, у мальовничих Карпатах, день Викладача, КВК… Я вважаю, що студентське життя в коледжі найкраще!

Марія Слободян,
студентка спеціальності «Діловодство»