Про професію адвоката

Благородна місія – бути адвокатом. Серед посад юридичної спеціальності це найбільш рейтингова, запитувана і вдячна робота, яка користується шанобливим ставленням усіх сторін юридичних фактів і подій без винятку.

Адвокат – захисник законних інтересів людини, яка потребує правової допомоги. Він не тільки надає кваліфікований правовий супровід, а й представляє особу в судових та інших органах влади.

Ця професія прийшла з часів римської юриспруденції через тисячоліття і не втратила своєї популярності, оскільки не раз адвокатська допомога потрібна чи не кожній людині. Фраза-кліше «Я буду розмовляти тільки в присутності адвоката» ввійшла в правове суспільство, як символ  довіри і значимості адвокатського захисту.

В Україні, як і в усіх інших країнах світу, робота адвоката шанована, престижна і найбільш високооплачувана. Адвокат може здійснювати свою діяльність індивідуально або в межах організаційно-правових форм адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання  – колегії адвокатів.

Щоб стати адвокатом, треба отримати юридичну освіту і присвятити себе справі захисту прав людини. Щодо майбутнього – ця професія більш ніж перспективна, бо адвокати потрібні завжди і у всіх галузях права. З розвитком суспільних відносин адвокат стає незамінним суб’єктом у розв’язанні цивільних, господарських, кримінальних, земельних, сімейних, житлово-майнових та низки  та інших правових питань.