Графічний дизайн

Дизайнер – захоплююча, затребувана професія сьогодні, а у майбутньому її роль буде ще більше зростати. Нова хвиля дизайнерів буде фокусуватись на людині, застосовуючи знання з науки, людських стосунків, візуального мистецтва і програмування, розв’язуючи таким чином дуже складні проблеми XXI століття. Тому дизайнери будуть утримувати лідируючі позиції. Вони вестимуть економіку до нових рівнів складності.

Графічний дизайн застосовується сьогодні в найрізноманітніших галузях. Це поліграфія – для створення дизайну журналів, книг та газет. Це розробка фірмового стилю компаній, в тому числі логотипів і фірмових знаків. Це розробка дизайну різних плакатів, рекламних щитів, відкриток і візитівок. Це розробка дизайну упаковок для широкого класу продукції, в тому числі, харчової.

Графічний дизайн сьогодні потребує бездоганного володіння сучасними програмними засобами для створення і обробки графічних зображень, такими як AdobePhotoshop, Adobe Illustrator, Adobe In Designe – їх Ви освоєте у нас під керівницвом досвідчених викладачів.

Вивчаючи Adobe In Designe, окрім технологічної частини опанування комп’ютерною програмою верстки багатосторінкових видань, Ви освоїте основи газетної, журнальної і книжкової верстки, принципи класичної модерністської і постмодерністської типографіки, видавничі норми.

Графічний дизайн передбачає знання композиції, рисунку, шрифтів, кольорознавства. Для опанування рисунку достатньо того, щоб Ви були готові до серйозної і дуже захоплюючої роботи. І немає різниці, чи Ви займались малюванням до цього, чи ні – програма розрахована практично на будь-який рівень. За час занять Ви розберетесь в законах світлотіні і завданнях тонового рисунку, в передачі об’єму, просторового розташування і в законах композиції. Ви навчитесь відчувати пропорції і найтонші градації, будувати об’єми і предмети, грамотно передавати фактури і тонові відношення. Ви оволодієте різними техніками рисунку, освоїте різні матеріали: олівець, соус, сангіну, туш. Вивчення рисунку Вам необхідно для візуалізації Ваших дизайнерських ідей.

За час навчання живопису Ви навчитесь використовувати кольорове коло, кольорові контрасти, нюанс. Зрозумієте, як поєднувати теплі і холодні, сухі і вологі , доповнюючі кольори. Познайомитесь з теорією взаємного впливу кольору і колірних відношень. Ви навчитесь імпровізувати, придумувати, формувати самостійну точку зору.

Графічний дизайн передбачає широкий кругозір, знання історії мистецтв, основ психології і реклами, можливості управління креативністю. На заняттях Ви дізнаєтесь про принципи побудови візуального повідомлення. Що саме привабить нашого потенційного замовника, чому йому захочеться придбати товар, який ми рекламуємо, які стереотипи і потреби у нашої цільової аудиторії – відповіді на ці запитання Ви отримаєте, вивчаючи основи реклами.

Графічний дизайн передбачає вміння користуватись сучасною апаратурою для проведення зйомки, знання основ фотографії, фотокомпозиції, психології сприйняття форми і кольору.

Сьогодні графічний дизайн став основним засобом комунікації. З його допомогою  привертають увагу аудиторії і стимулюють продажі. Для того, щоб Ви могли грамотно виконати розробку логотипу і фірмового стилю, Вам необхідно знати, що таке бренд. Бо саме його цінності і особливості повинен відображати створений Вами продукт. Ми розглянемо функції логотипу і основні вимоги до нього. Все це дозволить Вам якісно і творчо виконати розробку фірмового стилю.  Сворений Вами логотип займе основне місце у Вашому портфоліо, яке дозволить Вам отримати цікаву, творчу і високооплачувану роботу.

На завершення навчання Ви виконаєте дипломну роботу, яка заключається в розробці фірмового стилю підприємства. В цій роботі Ви на практиці застосуєте те, чому навчились під час занять.

За час навчання графічний дизайн стане для Вас не просто професією, а улюбленою справою Вашого життя, а Ви, закінчивши навчання, станете справжнім професіоналом у ньому.

Наші курси