Рейтингові списки студентів

Рейтинговий список здобувачів освіти
за І семестр 2021-2022 н. р.

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ЖР-21-1фмб-tr Василишин Євгенія Степанівна 98,20
2 ДЗ-20-1фмб-tr Юсько Віталій Юрійович 94,29
3 ЖР-20-1фмб-tr Арзяєва Роксолана Федорівна 91,43
4 ДЗ-20-1фмб-tr Літвінчук Марія Ярославівна 91,43
5 ДЗ-20-1фмб-tr Марчак Діана Володимирівна 91,43
6 ДЗ-21-1фмб-tr Міськевич Катерина Андріївна 91,43
7 ЗІС-21.3-1фмб-tr-hm Пазинюк Борислава Олегівна 90,40
8 ДЗ-19-1мс-tr Бабинець Сергій Васильович 90,00
9 ДЗ-19-1мс-tr Васюра Юлія Андріївна 90,00
10 ДЗ-19-1мс-tr Леськів Владислав Петрович 90,00
11 ДЗ-19-1мс-tr Моховик Маріанна Юріївна 90,00
12 ІС-21-1фмб-tr Осовська Аліна Сергіївна 90,00
13 ЗІС-21-1фмб-tr Голояд Михайло Павлович 90,00
14 ДЗ-21-1фмб-tr Герилів Яна Андріївна 88,57
15 ДЗ-20-1фмб-tr Ставчанський Олександр Олександрович 88,57
16 ЖР-20-1фмб-tr Степанюк Юлія Володимирівна 88,57
17 ДЗ-20-1фмб-tr Тартак Святослав Святославович 88,57
18 ІС-21-2фмб-tr Глушок Володимир Вікторович 86,67
19 ДЗ-19-1мс-tr Косінчук Каріна Володимирівна 86,67
20 ІС-21-1фмб-tr Омельковець Ірина Сергіївна 86,67
21 ДЗ-21-1фмб-tr Бобрик Ліна Іванівна 85,71
22 ДЗ-20-1фмб-tr Газда Артем Андрійович 85,71
23 ДЗ-21-1фмб-tr Гончар Катерина Ігорівна 85,71
24 ЗІС-20-1фмб-tr-bc Давидова Ніна Миколаївна 84,78
25 ДЗ-19-1мс-tr Коваленко Ангеліна Вікторівна 83,33
26 ДЗ-19-1мс-tr Ружицька Лідія Андріївна 83,33
27 ЗДЗ-20-1фмб-tr Блажійчук Яна Сергіївна 83,33
28 ЗІС-21-1фмб-tr Бораковська Олена Михайлівна 83,33
29 ЗДЗ-20-1фмб-tr Радик Тетяна Михайлівна 83,33
30 ДЗ-21-1фмб-tr Кулик Діана Вікторівна 82,86
31 ДЗ-20-1фмб-tr Пашкевич Віталій Ігорович 82,86
32 ДЗ-20-1фмб-tr Рогатин Юрій Михайлович 82,86
33 ЗІС-21.3-1фмб-tr-hm Дідик Оксана Сергіївна 82,60
34 ЗІС-21.3-1фмб-tr-hm Пастух Іванна Миколаївна 82,60
35 ІС-20-1фмб-tr-hm Мишковська Вікторія Вікторівна 82,33
36 ЗІС-21.3-1фмб-tr-hm Нагорнюк Катерина Віталіївна 82,00
37 ІС-21-1фмб-tr-bc Анюченко Аліна Вікторівна 80,63
38 ДЗ-19-1мс-tr Барна Роман Іванович 80,00
39 ДЗ-20-1фмб-tr Ейвазова Марта Валеріївна 80,00
40 ДЗ-20-1фмб-tr Захарків Роман Михайлович 80,00
41 ДЗ-19-1мс-tr Леснікова Анастасія Єв 80,00
42 ДЗ-19-1мс-tr Лисенко Катерина Іванівна 80,00
43 ДЗ-19-1мс-tr Обчекевич Яна Сергіїв 80,00
44 ЖР-21-1фмб-tr Петрик Максим Олегович 80,00
45 ДЗ-20-1фмб-tr Сікорський Василь Андрійович 80,00
46 ДЗ-21-1фмб-tr Чоповськам Вікторія Володимирівна 80,00
47 ЗЖР-20-1фмб-tr Білик Карина Іванівна 80,00
48 ЗДЗ-20-1фмб-tr Душенько Ігор Андрійович 80,00
49 ЗІС-21-2фмб-tr Зборовська Софія Андріївна 80,00
50 ЗЖР-20-1фмб-tr Михайлова Анна Петрівна 80,00
51 ЗДЗ-20-1фмб-tr Станимир Іван Миколайович 80,00
52 ЗДЗ-20-1фмб-tr Трофімчук Анна Сергіївна 80,00
53 ІС-20-1фмб-tr-hm Каліновський Віталій Олександрович 78,67
54 ЗІС-21.3-1фмб-tr-hm Коваленко Богдан Олександрович 77,40
55 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Онофрійчук Юлія Миколаївна 77,30
56 ІС-21-1фмб-tr Панчук Наталя Юріївна 77,30
57 ЗІС-20-1фмб-tr-bc Бойкова Олена Дмитрівна 77,22
58 ДЗ-21-1фмб-tr Жгута Марта Степанівна 77,14
59 ДЗ-21-1фмб-tr Карачко Олександр Ігорович 77,14
60 ЗДЗ-21-1фмб-tr Пастухевич Марія Іванівна 77,14
61 ІС-20-1фмб-tr-bc Сухецький Ілля Андрійович 75,89
62 ІС-20-1фмб-tr-bc Савельєв Олександр Олександрович 75,67
63 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Бондаренко Марія Русланівна 74,60
64 ІС-21-1фмб-tr Колесник Анастасія Вадимівна 73,33
65 ЗІС-21-2фмб-tr Дерлиця Ярослав Ярославович 73,33
66 ЗДЗ-20-1фмб-tr Ткачук Ірина Ігорівна 73,33
67 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Доломанова Ада Вікторівна 71,20
68 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Новиченко Анастасія Миколаївна 71,00
69 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Звєрєв Олег Олегович 70,40
70 ДЗ-20-1фмб-tr Чикета Володимир Олегович 70,40
71 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Самойленко Марія Миколаївна 69,60
72 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Білокінь Анастасія Леонідівна 69,50
73 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr-iti Федорченко Катерина Михайлівна 69,30
74 ДЗ-21-1фмб-tr Крамарчук Андріана Володимирівна 68,57
75 ЗЖР-21-1фмб-tr Чикета Володимир Олегович 68,57
76 ДЗ-19-1мс-tr Трофімов Андрій Віталйович 68,00
77 ДЗ-19-1мс-tr Подільський Дмитро Іванович 66,67
78 ДЗ-19-1мс-tr Романів Денис Михайлович 66,67
79 ДЗ-21-1фмб-tr Швайдецький Роман Вікторович 65,71
80 ДЗ-19-1мс-tr Балко Уляна Андрівна 64,00
81 ДЗ-19-1мс-tr Янюк Катерина Станіславівна 64,00
82 ДЗ-20-1фмб-tr Порташ Богдан Юрійович 62,86
83 ДЗ-19-1мс-tr Гунявий Даніл Волод 60,00
84 ДЗ-19-1мс-tr Кожевнікова Іванна Вадимівна 60,00
85 ДЗ-19-1мс-tr Мішин Віктор Глєбович 60,00
86 ДЗ-19-1мс-tr Мориляк Тетяна Іванів 60,00
87 ДЗ-19-1мс-tr Мричко Вадим Вікторович 60,00
88 ДЗ-19-1мс-tr Путій Артем Андрійович 60,00
89 ДЗ-20-1фмб-tr Радіонова Анна Романівна 60,00
90 ДЗ-19-1мс-tr Сандул Максим Олегов 60,00
91 ДЗ-20-1фмб-tr Чикета Володимир Олегович 60,00
92 ДЗ-19-1мс-tr Юзва Юрій Володимирович 60,00
93 ЗДЗ-20.2фмб-tr-iti Брянська Анастасія Ігорівна 60,00
94 ЗЖР-21-1фмб-tr Калинчук Вікторія Михайлівна 60,00
95 ЗІС-20-1фмб-tr-bc Радчук Альона Ігорівна 46,78

Рейтинговий список здобувачів освіти
за ІІ семестр 2020-2021 н. р.

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ДЗ-18-1мс-iti-tr Литовченко Микита Андрійович 95,00
2 ІС-20.2-1фмб-tr Кущ Вікторія Сергіївна 90,50
3 ДЗ-18-1мс-tr Поєзднік Зоя Петрівна 90,00
4 ДЗ-18-1мс-tr Лаврів Вадим Богданович 90,00
5 ЖР-19-1мс-tr Петровська Діана Петрівна 90,00
6 ЖР-19-1мс-tr Баняс Мар’яна Петрівна 89,00
7 ДЗ-20-1фмб-tr Юсько Віталій Юрійович 86,20
8 ДЗ-18-1мс-tr Климович Софія Ігорівна 86,00
9 ЗІС-20.2-1фмб-tr Бойчук Наталія Володимирівна 85,50
10 ДЗ-19.2-1мс-tr Оліх Марта Віталіївна 85,00
11 ДЗ-18-1мс-tr Борусевич Соломія Олегівна 85,00
12 ДЗ-19.2-1мс-tr Порплиця Роман Миколайович 85,00
13 ДЗ-18-1мс-tr Щуровська Іванна Олегівна 85,00
14 ЖР-19-1мс-tr Футрак Марія Русланівна 85,00
15 ЗЖР-19-1мс-tr Ткач Тетяна Зіновіївна 85,00
16 ДЗ-19.2-1мс-tr Гриньків Адріана  Романівна 84,50
17 ДЗ-20.2-1фмб-tr Коваленко Ангеліна Вікторівна 84,50
18 ЗДЗ-20-1фмб-tr Блажійчук Яна Сергіївна 84,50
19 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Городова Аліна Сергіївна 84,30
20 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Мацупа  Наталія Григорівна 84,20
21 ІС-20.2-1фмб-tr Гетьман Андрій Богданович 84,00
22 ІС-20.2-1фмб-tr Орлова Марія Юріївна 84,00
23 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr Трофімов Андрій Віталійович 84,00
24 ІС-19-1мс-bc-tr Редзюк Мирослава Миколаївна 83,90
25 ДЗ-20.2-1фмб-tr Барна Роман Іванович 83,70
26 ЗДЗ-18-1мс-tr Савіцька Тетяна Дмитрівна 83,60
27 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Клепацька Тетяна Миколаївна 83,40
28 ЖР-20-1фмб-tr Арзяєва Роксолана Федорівна 83,00
29 ЗЖР-19-1мс-tr Гулкевич Назар Марянович 82,90
30 ЗІС-20.2-1фмб-tr Сагайдачний Тарас Ігорович 82,90
31 ЗІС-20.2-1фмб-tr Химера Наталія Андріївна 82,70
32 ДЗ-20-1фмб-tr Тартак Святослав Святославович 82,50
33 ЗДЗ-20-1фмб-tr Трофимчук Анна Сергіївна 82,50
34 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Мориляк Тетяна Іванівна 82,00
35 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Путій Артем Андрійович 82,00
36 ЖР-20.2-1фмб-tr Ониськів Юлія Михайлівна 82,00
37 ДЗ-20.2-1фмб-tr Косінчук Каріна Володимирівна 82,00
38 ІС-20.2-1фмб-hm-tr Мишковська Вікторія Вікторівна 82,00
39 ЗДЗ-18-1мс-iti-tr Трохименко Андрій Олександрович 82,00
40 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Шамрай Алла Володимирівна 82,00
41 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Радчук Альона Ігорівна 81,30
42 ДЗ-20-1фмб-tr Ейвазова Марта Валеріївна 81,20
43 ДЗ-20-1фмб-tr Літвінчук Марія Ярославівна 81,20
44 ДЗ-20.2-1фмб-tr Мішин Віктор Глєбович 81,00
45 ЖР-20-1фмб-tr Степанюк Юлія Володимирівна 81,00
46 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Федорченко Катерина Михайлівна 81,00
47 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Карнаух Аліна Сергіївна 81,00
48 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Давидова Ніна Миколаївна 81,00
49 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Янішевський Максим Олексійович 80,70
50 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Муравйова Олександра Юріївна 80,40
51 ЗДЗ-20.2-1мс-tr Янюк Катерина Станіславівна 80,30
52 ДЗ-19-1мс-iti-tr Саніна Олександра Олександрівна 80,00
53 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Обчекевич Яна Сергіївна 80,00
54 ДЗ-20.2-1фмб-tr Мричко Вадим Вікторович 80,00
55 ІС-20.2-1фмб-hm-tr Каліновський Віталій Олександрович 80,00
56 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Волинюк Ігор Миколайович 80,00
57 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Білокінь Анастасія Леонідівна 80,00
58 ЗІС-20.2-1фмб-tr Горбань Оксана Володимирівна 80,00
59 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Андрушко Марина Вікторівна 80,00
60 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Матущак Юлія Михайлівна 80,00
61 ДЗ-20.2-1фмб-tr Бабинець Сергій Васильович 79,80
62 ЗІС-19-1мс-tr Боднар Софія Олегівна 79,70
63 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Топоровський Сергій Анатолійович 79,50
64 ЗІС-20-1фмб-tr Дерлиця Ярослав Ярославович 79,50
65 ІС-20.2-1фмб-bc-tr Онищук Володимир Володимирович 79,30
66 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Бондаренко Марія Русланівна 79,00
67 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Лисенко Катерина Іванівна 79,00
68 ДЗ-20.2-1фмб-tr Подільський Дмитро Іванович 79,00
69 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Новиченко Анастасія Миколаївна 79,00
70 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Лєснікова Анастасія Євгенівна 79,00
71 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Сандул Максим Олегович 79,00
72 ДЗ-18-1мс-tr Сидоренко Діана Олексіївна 79,00
73 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Доломанова Ада Вікторівн 79,00
74 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Самойленко Марія Миколаївна 79,00
75 ЗДЗ-20-1фмб-iti-tr Радіонова Анна Романівна 79,00
76 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Саковська Вікторія Михайлівна 79,00
77 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Хімка Олег Олегович 78,70
78 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Мельник Віктор Сергійович 78,50
79 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Звєрєв Олег Олегович 78,00
80 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Онофрійчук Юлія Миколаївна 78,00
81 ІС-20.2-1фмб-bc-tr Кондратюк Павло Максимович 78,00
82 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Говгаленко Дарина Сергіївна 78,00
83 ІС-20-1фмб-bc-tr Калач Наталія Станіславівна 77,90
84 ДЗ-19.2-1мс-tr Балко Уляна Андріївна 77,00
85 ІС-20-1фмб-bc-tr Савельєв Олександр Олександрович 77,00
86 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Гунявий Даниїл Володимирович 77,00
87 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Коваль Євген Миколайович 77,00
88 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Бойкова Олена Дмитрівна 77,00
89 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Домащук Ірина Миколаївна 77,00
90 ЗДЗ-20-1фмб-tr Ткачук Ірина Ігорівна 77,00
91 ІС-20.2-1фмб-bc-tr Петровець Артем Олегович 76,00
92 ДЗ-18-1мс-tr Лупиніс Вікторія Володимирівна 75,20
93 ДЗ-18-1мс-tr Семенчук Назар Анатолійович 75,00
94 ДЗ-19.2-1мс-tr Романів Денис Михайлович 75,00
95 ІС-20.2-1фмб-tr Горохівська Ірина Миколаївна 75,00
96 ЖР-19-1мс-tr Шпак Сніжана Валеріївна 73,00
97 ДЗ-19.2-1мс-tr Сидор Сергій Васильович 73,00
98 ДЗ-19.2-1мс-tr Порташ Надія Юріївна 72,00
99 ДЗ-18-1мс-tr Мула Микола Васильович 68,00
100 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Кожевнікова Іванна Видимівна 67,00
101 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Шамич Вікторія Романівна 67,00
102 ДЗ-19.2-1мс-tr Торончак Тетяна Андріївна 66,00
103 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Ладан Олександр Олександрович 65,00
104 ДЗ-19.2-1мс-tr Пацула Ярослав Леонідович 64,00
105 ЖР-20-1фмб-tr Олійник Іванна Степанівна 62,00

 

Рейтинговий список здобувачів освіти
за І семестр 2020-2021 н. р.

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ДЗ-18-1мс-iti-tr Литовченко Микита Андрійович 95,0
2 ЗДЗ-18-1мс-iti-tr Трохименко Андрій Олександрович 94,0
3 ДЗ-18-1мс-tr Поєзднік Зоя Петрівна 92,5
4 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Саковська Вікторія Михайлівна 92,3
5 ДЗ-19-1мс-iti-tr Саніна Олександра Олександрівна 92,0
6 ДЗ-18-1мс-tr Лаврів Вадим Богданович 91,6
7 ДЗ-19.2-1мс-tr Оліх Марта Віталіївна 91,3
8 ДЗ-18-1мс-tr Борусевич Соломія Олегівна 90,5
9 ІС-20.2-1фмб-tr Кущ Вікторія Сергіївна 90,3
10 ІС-19-1мс-bc-tr Редзюк Мирослава Миколаївна 89,9
11 ЗДЗ-18-1мс-tr Савіцька Тетяна Дмитрівна 89,6
12 ДЗ-20-1фмб-tr Ейвазова Марта Валеріївна 89,2
13 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Матущак Юлія Михайлівна 89,0
14 ДЗ-20-1фмб-tr Юсько Віталій Юрійович 88,3
15 ДЗ-19.2-1мс-tr Порплиця Роман Миколайович 88,2
16 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Обчекевич Яна Сергіївна 88,0
17 ДЗ-20-1фмб-tr Літвінчук Марія Ярославівна 87,2
18 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Мориляк Тетяна Іванівна 87,0
19 ДЗ-18-1мс-tr Климович Софія Ігорівна 86,2
20 ДЗ-18-1мс-tr Щуровська Іванна Олегівна 85,7
21 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Городова Аліна Сергіївна 85,3
22 ЖР-20-1фмб-tr Арзяєва Роксолана Федорівна 85,2
23 ДЗ-19.2-1мс-tr Гриньків Адріана  Романівна 84,5
24 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Мацупа (Ромашова) Наталія Григорівна 84,2
25 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Путій Артем Андрійович 84,0
26 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Бондаренко Марія Русланівна 84,0
27 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Звєрєв Олег Олегович 84,0
28 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Лисенко Катерина Іванівна 83,0
29 ЗІС-20.2-1фмб-tr Сагайдачний Тарас Ігорович 82,9
30 ЗІС-20.2-1фмб-tr Химера Наталія Андріївна 82,7
31 ДЗ-20-1фмб-tr Тартак Святослав Святославович 82,7
32 ЗІС-20.2-1фмб-tr Бойчук Наталія Володимирівна 82,5
33 ЖР-20.2-1фмб-tr Ониськів Юлія Михайлівна 82,4
34 ЗДЗ-20-1фмб-tr Трофимчук Анна Сергіївна 82,4
35 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Шамрай Алла Володимирівна 82,0
36 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Онофрійчук Юлія Миколаївна 82,0
37 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Клепацька Тетяна Миколаївна 81,2
38 ДЗ-18-1мс-iti-tr Макарець Микола Миколайович 81,0
39 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Андрушко Марина Вікторівна 80,7
40 ЗІС-20.2-1фмб-tr Горбань Оксана Володимирівна 80,6
41 ДЗ-20.2-1фмб-tr Мішин Віктор Глєбович 80,6
42 ЗЖР-19-1мс-tr Ткач Тетяна Зіновіївна 80,5
43 ЗДЗ-20-1фмб-tr Блажійчук Яна Сергіївна 80,5
44 ЗДЗ-20-1фмб-tr Ткачук Ірина Ігорівна 80,4
45 ДЗ-20.2-1фмб-tr Косінчук Каріна Володимирівна 80,4
46 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Муравйова Олександра Юріївна 80,4
47 ЗІС-20-1фмб-tr Дерлиця Ярослав Ярославович 80,3
48 ДЗ-20.2-1фмб-tr Мричко Вадим Вікторович 80,3
49 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Янішевський Максим Олексійович 80,3
50 ДЗ-20.2-1фмб-tr Коваленко Ангеліна Вікторівна 80,2
51 ДЗ-18-1мс-tr Лупиніс Вікторія Володимирівна 80,2
52 ЗДЗ-20.2-1фмб-tr Трофімов Андрій Віталійович 80,0
53 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Білокінь Анастасія Леонідівна 80,0
54 ЖР-20-1фмб-tr Степанюк Юлія Володимирівна 79,8
55 ДЗ-20.2-1фмб-tr Бабинець Сергій Васильович 79,8
56 ДЗ-20.2-1фмб-tr Подільський Дмитро Іванович 79,8
57 ДЗ-19.2-1мс-tr Балко Уляна Андріївна 79,8
58 ЖР-19-1мс-tr Футрак Марія Русланівна 79,6
59 ДЗ-20.2-1фмб-tr Барна Роман Іванович 79,3
60 ІС-20.2-1фмб-bc-tr Онищук Володимир Володимирович 79,3
61 ІС-20.2-1фмб-tr Гетьман Андрій Богданович 79,1
62 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Давидова Ніна Миколаївна 79,0
63 ДЗ-18-1мс-tr Семенчук Назар Анатолійович 78,9
64 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Мельник Віктор Сергійович 78,7
65 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Хімка Олег Олегович 78,7
66 ЖР-19-1мс-tr Шпак Сніжана Валеріївна 78,6
67 ЖР-19-1мс-tr Баняс Мар’яна Петрівна 78,3
68 ІС-20-1фмб-bc-tr Калач Наталія Станіславівна 77,9
69 ІС-20-1фмб-bc-tr Савельєв Олександр Олександрович 77,6
70 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Домащук Ірина Миколаївна 77,2
71 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Новиченко Анастасія Миколаївна 77,0
72 ЗДЗ-20.2-1мс-tr Янюк Катерина Станіславівна 76,5
73 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Топоровський Сергій Анатолійович 76,5
74 ЖР-20-1фмб-tr Олійник Іванна Степанівна 76,2
75 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Говгаленко Дарина Сергіївна 76,0
76 ЖР-19-1мс-tr Петровська Діана Петрівна 75,9
77 ЗІС-20-1фмб-hm-tr Коваленко Богдан Олександрович 75,9
78 ЗІС-19-1мс-tr Боднар Софія Олегівна 75,6
79 ІС-20.2-1фмб-tr Орлова Марія Юріївна 75,3
80 ДЗ-19.2-1мс-tr Романів Денис Михайлович 75,3
81 ІС-20.2-1фмб-tr Горохівська Ірина Миколаївна 75,0
82 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Волинюк Ігор Миколайович 75,0
83 ЗДЗ-20-1фмб-iti-tr Радіонова Анна Романівна 75,0
84 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Лєснікова Анастасія Євгенівна 75,0
85 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Бойкова Олена Дмитрівна 74,0
86 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Сандул Максим Олегович 73,0
87 ЗЖР-19-1мс-tr Гулкевич Назар Марянович 72,9
88 ДЗ-19.2-1мс-tr Сидор Сергій Васильович 72,4
89 ДЗ-19.2-1мс-tr Порташ Надія Юріївна 72,3
90 ЗІС-20.2-1фмб-bc-tr Туменок-Толстова Наталія Вікторівна 72,1
91 ДЗ-19.2-1мс-tr Торончак Тетяна Андріївна 72,1
92 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Кожевнікова Іванна Видимівна 72,0
93 ІС-20.2-1фмб-hm-tr Мишковська Вікторія Вікторівна 71,8
94 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Радчук Альона Ігорівна 70,3
95 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Самойленко Марія Миколаївна 70,0
96 ДЗ-18-1мс-tr Фещенко Михайло Михайлович 69,0
97 ДЗ-19.2-1мс-tr Пацула Ярослав Леонідович 68,9
98 ІС-20.2-1фмб-hm-tr Каліновський Віталій Олександрович 68,6
99 ЗІС-20-1фмб-bc-tr Карнаух Аліна Сергіївна 68,1
100 ДЗ-18-1мс-tr Мула Микола Васильович 68,0
101 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Шамич Вікторія Романівна 67,0
102 ДЗ-18-1мс-tr Сидоренко Діана Олексіївна 66,0
103 ІС-20.2-1фмб-bc-tr Кондратюк Павло Максимович 65,9
104 ДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Гунявий Даниїл Володимирович 65,0
105 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Ладан Олександр Олександрович 65,0
106 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Федорченко Катерина Михайлівна 65,0
107 ІС-20.2-1фмб-bc-tr Петровець Артем Олегович 63,8
108 ЗДЗ-20.2-1фмб-iti-tr Доломанова Ада Вікторівн 62,0
109 ЗІС-20.2-1фмб-hm-tr Коваль Євген Миколайович 61,3