Роботи студентів-дизайнерів

МИ створюємо нові, яскраві та унікальні дизайнерські проекти
та пропонуємо оригінальні творчі рішення.

Телефонуйте, пишіть та заходьте — є ідеї та можливості їх втілення.

МИ — це команда дизайнерів, покликана любити те, що робить, та робити те, що любить, — якісно і з душею. Наші проекти впевнено орієнтовані на майбутнє.

НАШЕ ПОКЛИКАННЯ — оточити вас красою та комфортом, тому насамперед ми керуємося потребами та побажаннями замовників!

ДОСВІД, як апетит під час їжі, приходить під час роботи. Створюючи новий дизайн, щоразу думаємо не стільки про красу процесу, скільки про вдосконалення результату.

КАЛЕЙДОСКОП ІДЕЙ:

Інтер’єр. Ви стали власником нового житла, вам набридла буденність і тому прагнете додати яскравих штрихів своєму старому помешканню, чи просто мрієте, щоб у повсякденному житті вас оточували краса та комфорт, але не знаєте з чого почати? Ми допоможемо створити затишок у вашому домі…

Екстер’єр. Все ще не знаєте, як повинен виглядати ваш дім, чи, може, бажаєте реконструювати певну будівлю задля якихось бізнесових чи то особистих потреб? Ми поділимось ідеями дизайну фасадів житлових будинків або ж об’єктів комерційного призначення…

Логотип. Ми створимо цікавий, унікальний логотип, що нестиме певний, важливий саме для Вас зміст.

Етикетка
Вам потрібна річ. яка приверне увагу, захопить яскравим дизайном, оригінальністю та функціональністю? Ми створимо упаковку чи етикетку, яка зробить успішним ваш бізнес.

Портрет
Ви прагнете зробити оригінальний подарунок чи просто частіше бачити обличчя дорогих вам людей, тоді замовте портрет!!! Ми створимо його по фото або ж з натури, і це стане відмінним сюрпризом для ваших коханих, друзів чи близьких людей.

Картина на замовлення
Красива картина — це справжній подарунок для душі, крім того, мистецьке полотно є естетичним предметом інтер’єру! Тож у вас є можливість замовити картину в подарунок собі, рідним, друзям, колегам. Це може бути натюрморт, пейзаж чи щось інше на Ваш смак та бажання.

Інше. Багато проектів піддаються особливій реалізації і класифікуються як «дещо інше». Некомерційні, інакші, ірраціональні та дивні — всі ідеї мають право на життя!!!

 

УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!!! БЕЗКОШТОВНО!!!

Візьміть участь у акції: сформулюйте свою дизайн-потребу, вкажіть контактні дані та відправте повідомлення на e-mail коледжу (у рубриці «Контакти»)

І, можливо, саме ваші побажання будуть враховані і стануть основою дипломного студентського проекту. Як результат — абсолютно безкоштовне виконання вашого дизайнерського замовлення!!!