Дизайн середовища

Дизайнер – захоплююча, затребувана професія сьогодні, а у майбутньому її роль буде ще більше зростати. Нова хвиля дизайнерів буде фокусуватись на людині, застосовуючи знання з науки, людських стосунків, візуального мистецтва і програмування, розв’язуючи таким чином дуже складні проблеми XXI століття. Тому дизайнери будуть утримувати лідируючі позиції. Вони вестимуть економіку до нових рівнів складності.

Ми поєднуємо академічну освіту в області дизайну з найновішими програмними продуктами, такими як Adobe Photoshop, Autodesk 3D Studio Max, ArchiCAD.

Спочатку іде художній блок, який складається з таких предметів, як: рисунок, живопис, композиція, кольорознавство, історія мистецтв та історія стилів.

Вміння малювати допоможе Вам працювати в комп’ютерних програмах, розуміти закони побудови перспективи, робити необхідні начерки в присутності замовника.

Для дизайнера інтер’єру важливо розуміння гармонійного поєднання кольорів і об’ємів. У нас Ви навчитесь робити це «на автоматі».

Знання програми Adobe Photoshop дозволить Вам з легкістю збирати необхідні колажі для демонстрації Ваших ідей замовнику. В програмі Autodesk 3D Studio MaxВи зможете створювати трьохвимірні моделі меблів та оригінальних авторських аксесуарів – тих елементів, які зроблять Ваш дизайн оригінальним і привабливим. Випускна дипломна робота виконується в програмі ArchiCAD. В цій програмі Ви викреслите всі необхідні плани: обмірний план приміщення, план переносу ненесучих стін, план зонування, план розкладки підлоги, план стелі, план розводки електрики, план розміщення освітлювальних приборів, план розстановки меблів. В програмі ArchiCAD Ви також створите трьохмірну модель проектованого приміщення з усіма деталяма інтер’єру і предметами меблів, а також накладете на створені об’єми колір і фактури.

Великий блок займає проектування і креслення. Ви навчитесь проводити обміри приміщення, креслити плани і робити макети в об’ємі. На заняттях з проектування Ви розробите декілька невеликих проектів, перед тим, як перейти до дипломної роботи. Сьогодні, все частіше, креслення роблять в комп’ютерних програмах, але кожен дизайнер повинен вміти виконати креслення своїми руками. Також важливо вміти читати «мову креслень», всі спеціальні позначення. Потрібно вміти грамотно і професійно виконати обміри і скласти план приміщення – часто така робота відбувається у присутності замовника. Зазвичай, замовнику або декільком відразу, необхідно накидати план приміщення і пояснити на ньому свої ідеї або замалювати те, чого хоче від Вас змовник. Для всього цього Вам необхідно знання креслення.

На матеріалознавстві Ви познайомитесь з сучасними будівельними та оздоблювальними матеріалами: фарбами, декоративним покриттям, керамічними плитками і багатьма іншими. Вас познайомлять з основними фірмами – постачальниками ринку дизайнерских послуг. Крім цього, на майстер-класах провідні фахівці розкажуть і покажуть Вам, як з допомогою їх матеріалів і технологій можна створити унікальні і сучасні рішення в області дизайну інтер’єру.

На заняттях з декорування Ви опануєте майстерність виготовлення виробів з соломи, розпису скла, батіку, декупажу та багатьох інших технік.

Велика увага надається випускній дипломній роботі. Ця робота – це початок Вашого портфоліо. В першу чергу, потрібно зробити реальний проект. Ви можете робити об’єкт власної нерухомості і під керівництвом викладача (керівника диплому) втілити в життя свої фантазії і бажання. Також Ви можете знайти свого замовника, або ми надамо Вам Вашого першого замовника.

Навчаючись, Ви можете стати членом Студентського проектного бюро і отримувати замовлення на виконання дизайн-проектів.

Кафедра дизайну сподівається стати Вашим другом назавжди.

Усіх наших випускників ми запрошуємо безкоштовно відвідувати майстер-класи від провідних художників, дизайнерів, фахівців компаній по оздоблювальних матеріалах, електриці, домашньому обладнанню.

Наші курси