Дизайн

 

Дизайн середовища – це облагороджування місця, де живе людина.
Дизайнери середовища створюють найбільш комфортні умови для життя людини. Це відносно нова і дуже перспективна професія, яка виникла на межі двох наук – архітектури і мистецтва.
 А насправді що робить дизайнер середовища?
Часто його робота починається з нуля. На першому етапі він складає план приміщення з освітленням і вентиляцією, потім розробляє внутрішнє оздоблення, вибирає текстиль. І нарешті надає клієнту готовий варіант приміщення.
А що ж уміє дизайнер середовища?
Такий спеціаліст володіє:
теорією і методами проектування;
основами композиції;
знаннями про будівельні матеріали і конструкції;
стандартами проектної комунікації
 комп’ютерними програмами, такими як; Adobe Photoshop,3DsMax, Revit, AutoCad.
Отож, оволодівши цією цікавою професією, ви будете створювати комфортне середовище. Розробляти проектні рішення. Вибирати для клієнта будівельні та оздоблювальні матеріали.
Робота дизайнера-графіка – це поєднання творчості і логіки. Він створює фірмовий стиль компанії, або, використовуючи сучасний термін, айдентику фірми, тобто розробляє логотипи, фірмові знаки, шрифти.
Графічний дизайнер може працювати в поліграфії: створювати макети рекламної продукції, розробляти дизайн упаковки, сувенірної продукції, виконувати макети книг, журналів.
Графічний дизайнер може працювати у видавництвах, редакціях, дизайнерських бюро, рекламних агенствах.
А що ж повинен знати графічний дизайнер?
Знання основ дизайну: основи живопису, рисунку, кольорознавства, композиції.
Спеціальні знання в області графічного дизайну: види і жанри графіки і графічних технік, робота з шрифтами, типографіка використання фото і ілюстрацій в графічному дизайні;
Володіння комп’ютерними програмами Photoshop, Illustrator‚ CorelDraw