Дизайн

Спеціальність 022 “ДИЗАЙН”

 

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ ТА ЕКСТЕР’ЄРУ

 • дизайнер інтер’єру;
 • дизайнер обладнання;
 • дизайнер-конструктор;
 • дизайнер виставкових експозицій;
 • дизайнер житлових, офісних і промислових приміщень;
 • дизайнер зовнішньої реклами

Сертифікати ЗНО:

 1. Українська мова та література;
 2. Творчий конкурс

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

 • дизайнер поліграфічної продукції
 • дизайнер фірмового стилю компаній
 • дизайнер реклами
 • дизайнер упаковки

Сертифікати ЗНО:

 1. Українська мова та література;
 2. Творчий конкурс
Дизайнер — стильна професія

Бажання споживача, щоб йому «створили красу», передбачає високі вимоги до якості й оформлення товару. Фахівці цього профілю достатньо затребувані.

Історична довідка: витоки слова «дизайн» з італійського «disegno» — так в епоху Ренесансу позначали проекти, малюнки, які лежать в основі їх ідеї. У XVI столітті в Англії з’являється поняття «design», що дійшло до наших днів і в дослівному перекладі означає розробку, конструювання (а також задум, креслення, візерунок). В українській мові поняття «дизайн» трансформувалося в мистецтво оформлення, тісно пов’язане з образотворчим.
Детальніше…

Дизайнер інтер’єрів квартир і офісів

Робота з інтер’єрами сьогодні — одна з найбільш затребуваних сфер дизайну. Серед замовників — не тільки клієнти з високими доходами, як це було нещодавно, а й представники середнього класу — люди, охочі облаштувати житло максимально комфортно.

Також все більше фірм готові вкласти гроші в оформлення своїх офісів, у зручність виробничих приміщень. Саме тому професія дизайнера інтер’єрів є досить популярною і затребуваною.
Детальніше…

Є така професія — дизайнер інтер’єру

Дизайнер інтер’єру – професія відносно молода.

Раніше кожна людина сама облаштовувала свою житлову площу за власним уподобанням. Однак, із плином часу потреба в професійній допомозі людей, які мають витончений смак, відчуття стилю, кольору, стала необхідною. Як виявилось, людина може перетворити стандартне і безлике приміщення в особливе, зручне, функціональне і красиве. За бажанням замовника дизайнер інтер’єру може створити кімнату в стилі минулих віків, замків середньовіччя або в найсучаснішому дизайні. Головне, ця кімната буде відповідати внутрішньому світу замовника, настрою і політиці його життя. В такому приміщенні людина буде жити в ладу з гармонією і з собою.
Детальніше…

Постійне вдосконалення — запорука успіху дизайнера

Дизайнер — це професія, а дизайн — це товар, який треба продати. Ця робота вимагає великої самовіддачі.

Зрозуміло, у вивченні конкретних сфер застосування дизайну є деякі моменти, які потрібно зрозуміти. Дизайнеру необхідно вдосконалюватися постійно, працюючи над кожним проектом.
Детальніше…

Дизайнер – це, насамперед, творча людина

Понад 10 років тому при Університеті «Україна» було відкрито кафедру дизайну. За цей час вона випустила кілька сотень першокласних фахівців.

Майже всі вони трудяться на цій специфічній ниві не лише в Україні, а й за кордоном – в Італії, Голландії, Китаї.
Детальніше…

Котедж для моєї сім’ї

Студенти Університету «Україна» свою професійну підготовку ведуть виключно через реальні проекти, конкурси, виставки.

Вже втретє в нашій країні проводиться міжнародний конкурс на кращий об’єкт з виробів закритого акціонерного товариства «Слобожанська будівельна кераміка» (СБК). Крім згаданого ЗАТ, серед організаторів останнього конкурсу були Western NIS Enterprise Fund, Національна спілка архітекторів, відомий часопис «Архітектура і престиж».
Детальніше…

Портрет фахівця: дизайнер

Професія дизайнера – одна з відносно нових у нашій країні.

До недавнього часу навчання за спеціальністю “Дизайн” у ВНЗ не здійснювалось, а потреба в таких спеціалістах на ринку праці вже виникла. Тоді дизайном почали займатися представники суміжних професій, набуваючи досвід у процесі роботи. Сьогодні ситуація змінилась, і серед спеціальностей, за якими ВНЗ пропонують отримати освіту, з’явився “Дизайн”. Але хто такі дизайнери? Перш, ніж відповісти на це запитання, необхідно визначити, що таке дизайн взагалі і чим він відрізняється від художньої творчості.
Детальніше…

Чудова професія – дизайн…

Важко немолодій людині розмовляти з молодими. Все, що кажуть люди похилого віку, здається правильним, і, водночас, безнадійно нудним, безрадісним і, до того ж, давно відомим. Це я зрозумів, коли сам став літньою людиною. З іншого боку, молодим важко утриматися від помилок. І чомусь виходить так, що людини, яка висловила б щось потайне та потрібне, поруч вчасно не виявляється. З цього приводу можу розповісти історію з власного життя.
Детальніше…

Бути дизайнером – значить творити!

Дизайнер — це завжди творець нового та оригінального, людина з нестандартним мисленнямта нескінченними ідеями. Бути дизайнером — значить творити! А щоб творити,потрібно знати базові правила, норми та хитрощі формоутворення, ну, ізвичайно, мати велику практику. Саме цього ми навчаємося наспеціальності «Дизайн».
Детальніше…

Тут навчають душею торкатись краси…

В одній із тридцяти філій Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна” – Тернопільському коледжі, який очолює досвідчений педагог Неля Сухорукова, уже кілька років здійснюють підготовку фахівців за популярною сьогодні спеціальністю „Дизайн обладнання та інтер’єру”. Примітно, що таких спеціалістів на Тернопільщині, окрім згаданого навчального закладу, більше ніхто не готує.

Детальніше…