Курси

Колір у дизайні

Слухачі на практиці  навчаться ефективно використовувати в роботі тони і відтінки  кольорів, створювати кольорові гармонії і контрасти на  базі кольорового кола, працювати з компліментарними  кольорами, керувати кольоровими ілюзіями.

 

Рисунок

У курсі передбачено вивчення психологічних основ зорового сприйняття і компонування макету з метою впливу на дії споживача.
Слухачами будуть засвоєні базові принципи композиції в дизайні, такі як: ієрархія елементів графічного дизайну, принципи розміщення елементів на площині, симетрія та асиметрія, ритм, пропорції, колір як інструмент композиції.

 

 

Уроки Corel Draw

У курсі передбачено засвоєння принципів роботи у програмі Corel Draw для графічного та Web-дизайну.
Слухачі зможуть оволодіти комп’ютерною графікою, працювати з растровими зображеннями та на практиці навчаться створювати логотипи, візитки, фірмові знаки, рекламні блоки.

 

 

 

Живопис

У курсі передбачено засвоєння технічних прийомів малювання олійнима та акварельними фарбами.
Слухачі зможуть навчитися малювати пейзажі, реалістично передавати об’ємні предмети, сворювати ілюзію об’єму і перспективи, використовуючи світло і колір.

 

 

 

Розпис скла

.
.
.
.
 .

Adobe Photoshop

В курсі передбачено опанування поканальної корекції кольору ретушування портрету, корекції форми.

Слухачі навчаться робити постер до фільму, компонувати рекламний макет, монтувати колаж з фото, застосовувати ефект розмитих меж та фону.

 

 

 

Малювання для дітей

В курсі передбачено засвоєння відомих технік малювання з використанням різноманітних інструментів.

Ваша дитина зможе навчитися малювати з нуля, познайомиться з кольоровими гамами, навчиться планувати роботу та виконувати її покроково, зможе розкрити свій творчий потенціал.

 

 

 

Офіс-менеджер

Вивчите основи психології, менеджменту, ділового етикету, імідж-дизайну, маркетингу, реклами, економіки і фінансів.