Інформація про заклад

Тернопільський коледж Університету “Україна”

/Files/images/pro_nas.png

Вибір професії є одним із найвідповідальніших кроків у житті людини. Адже займатися справою, що тобі до вподоби, – це передумова щасливого та повноцінного буття. Разом із тим спеціальність повинна бути, як кажуть, на часі, тобто відповідати вимогам і потребам сьогодення.

Тернопільський коледж,

що є філією Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, готує фахівців саме актуальних професій. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» – це вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації, заснований у 1998 році.

Під дахом Університету об’єднано десятки напрямів та спеціальностей, безліч професіоналів своєї справи — викладачів, які займаються перетворенням сьогоднішніх студентів на завтрашніх висококласних спеціалістів. ВНЗ має мережу територіально відокремлених структурних підрозділів, серед яких і Тернопільський коледж.

Ми вчимо думати, а не повторювати чужі думки!

Тернопільський коледж – навчальний заклад для різних студентів: сильним пропонуємо багато цікавої дослідницької і творчої роботи, тим, кому потрібна підтримка, – увагу, турботу та індивідуальний підхід.

Видавництво власної студентської газети, участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях. А ще: подорожі містами України, літні експедиції та студентські посиденьки – це НЕЗАБУТНЬО!!!

Ми чекаємо на талановитих юнаків та дівчат, а також тих, хто ще не знає, талановитий він чи ні.

Оплата за навчання нижча, ніж в аналогічних навчальних закладах!