Цікава зустріч із Юрієм Матевощуком

У стінах Університету “Україна” відбулася творча зустріч із поетом, перекладачем, напрочуд цікавою людиною Юрієм Матевощуком.

Письменник поділився зі студентами своїми поглядами, думками та презентував нову книгу «Морфи і морфій».

Юрій прочитав кілька своїх віршів із нової книги. Через поезію він виражає свою громадянську позицію та внутрішні переживання. Багато віршів написані з власного життєвого досвіду, тому кожен рядок у них – це справжня буря емоцій. Як зазначає сам Ю. Матевощук: «Я пишу тоді, коли у мене душа кричить, прагнучи щось сказати».

Студентка спеціальності «Журналістика» Ілона Ратушко взяла в автора інтерв’ю про його перші кроки до успіху, ставлення до сучасної молоді і життя в Україні в цілому.

Юрій – надзвичайно щира, позитивна і цікава особистість. З ним дуже приємно та весело спілкуватись, цікаво почути його думки про можливості розвитку та досягнення успіху в нашій країні, а не десь за кордоном.

Наталя Корпан,

студентка спеціальності «Журналістика»

Тернопільського коледжу Університету «Україна»